Znakomicie zaprezentował się w Krakowie rocznik 2006 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Mariusza Araka. Biało-niebiescy zajęli w silnie obsadzonym turnieju Sportini Skotniki Cup 2. miejsce, ulegając jedynie Wiśle Kraków, z którą... dwukrotnie w tych zmaganiach wygrali. Ponadto Olivier Pogorzelski został królem strzelców imprezy.

 

Przez fazę grupową MKS przeszedł jak burza, notując komplet zwycięstw. Na dzień dobry młodzi zawodnicy z Piaseczna pokonali 3-2 rówieśników z Wisły Kraków, a w kolejnych starciach odprawili z kwitkiem ukraiński DjuSSz Berdiańsk (7-0), Stal Brzeg (7-0) i Calisię Kalisz (3-1), wychodząc do Finałów A z pierwszego miejsca w grupie.

 

W nich podopieczni trenera Mariusza Araka także nie ponieśli porażki. Na inaugurację zmagań o złoto chłopcy z Piaseczna zremisowali 1-1 z Jaguarem Gdańsk, następnie po raz drugi w ciągu niespełna doby ograli krakowską Wisłę (tym razem 2-1), a dwa kolejne starcia, z AP Jasło i BKS-em Lublin, zakończyli remisami (odpowiednio 2-2 i 1-1). Sześć punktów, wywalczonych w Finałach A, pozwoliło biało-niebieskim na zdobycie srebrnych medali. Złoto powędrowało do „Białej Gwiazdy”, która punkty straciła jedynie z Piasecznem, a w kolejnych meczach ugrała 9 „oczek”.

 

Do Piaseczna powędrowała także jedna z nagród indywidualnych. Królem strzelców Sportini Skotniki Cup został zawodnik MKS-u, Olivier Pogorzelski.

 

Na ogromne pochwały zasługuje także druga drużyna MKS-u, która w turnieju zajęła 8. miejsce, ogrywając po drodze między innymi GKS Bełchatów.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction