Znakomicie zaprezentował się w Krakowie rocznik 2006 MKS-u Piaseczno, prowadzony przez trenera Mariusza Araka. Biało-niebiescy zajęli w silnie obsadzonym turnieju Sportini Skotniki Cup 2. miejsce, ulegając jedynie Wiśle Kraków, z którą... dwukrotnie w tych zmaganiach wygrali. Ponadto Olivier Pogorzelski został królem strzelców imprezy.

Przez fazę grupową MKS przeszedł jak burza, notując komplet zwycięstw. Na dzień dobry młodzi zawodnicy z Piaseczna pokonali 3-2 rówieśników z Wisły Kraków, a w kolejnych starciach odprawili z kwitkiem ukraiński DjuSSz Berdiańsk (7-0), Stal Brzeg (7-0) i Calisię Kalisz (3-1), wychodząc do Finałów A z pierwszego miejsca w grupie.

W nich podopieczni trenera Mariusza Araka także nie ponieśli porażki. Na inaugurację zmagań o złoto chłopcy z Piaseczna zremisowali 1-1 z Jaguarem Gdańsk, następnie po raz drugi w ciągu niespełna doby ograli krakowską Wisłę (tym razem 2-1), a dwa kolejne starcia, z AP Jasło i BKS-em Lublin, zakończyli remisami (odpowiednio 2-2 i 1-1). Sześć punktów, wywalczonych w Finałach A, pozwoliło biało-niebieskim na zdobycie srebrnych medali. Złoto powędrowało do „Białej Gwiazdy”, która punkty straciła jedynie z Piasecznem, a w kolejnych meczach ugrała 9 „oczek”.

Do Piaseczna powędrowała także jedna z nagród indywidualnych. Królem strzelców Sportini Skotniki Cup został zawodnik MKS-u, Olivier Pogorzelski.

Na ogromne pochwały zasługuje także druga drużyna MKS-u, która w turnieju zajęła 8. miejsce, ogrywając po drodze między innymi GKS Bełchatów.