Młodzi piłkarze MKS-u Piaseczno z rocznika 2008, prowadzeni przez trenerów Jarosława Ludwiniaka i Emila Wrażenia, w wielkim stylu wygrali rozgrywki Ligi Zimowej. Biało-niebiescy przeszli przez zmagania jak burza, notując komplet zwycięstw zarówno w grupie, jak i fazie mistrzowskiej, często gromiąc rywali dwucyfrówką. Ponadto Bartosz Kabała otrzymał puchar dla króla asyst Ligi.

 

Rozgrywana w Rembertowie Liga Zimowa została wręcz zdominowana przez naszych zawodniów. W fazie grupowej, w której każda drużyna toczyła po pięć spotkań, podopieczni Ludwiniaka i Wrażenia wpakowali przeciwnikom 57 goli (średnio 11,4 bramki na mecz), tracąc zaledwie 5. W fazie mistrzowskiej, w której po jednym starciu stoczyły trzy najlepsze ekipy z grupy, tylko Victorii Sulejówek udało się nawiązać z MKS-em wyrównaną walkę. Zespół z Piaseczna wygrał jednak 3-2, a kropkę nad „i” postawił w ostatnim meczu, gromiąc Respekt Halinów 14-3. Całe rozgrywki Ligi Zimowej nasi chłopcy zakończyli z kompletem siedmiu zwycięstw i bilansem bramek 74-10.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction