Młodzi piłkarze MKS-u Piaseczno z rocznika 2008, prowadzeni przez trenerów Jarosława Ludwiniaka i Emila Wrażenia, w wielkim stylu wygrali rozgrywki Ligi Zimowej. Biało-niebiescy przeszli przez zmagania jak burza, notując komplet zwycięstw zarówno w grupie, jak i fazie mistrzowskiej, często gromiąc rywali dwucyfrówką. Ponadto Bartosz Kabała otrzymał puchar dla króla asyst Ligi.

Rozgrywana w Rembertowie Liga Zimowa została wręcz zdominowana przez naszych zawodniów. W fazie grupowej, w której każda drużyna toczyła po pięć spotkań, podopieczni Ludwiniaka i Wrażenia wpakowali przeciwnikom 57 goli (średnio 11,4 bramki na mecz), tracąc zaledwie 5. W fazie mistrzowskiej, w której po jednym starciu stoczyły trzy najlepsze ekipy z grupy, tylko Victorii Sulejówek udało się nawiązać z MKS-em wyrównaną walkę. Zespół z Piaseczna wygrał jednak 3-2, a kropkę nad „i” postawił w ostatnim meczu, gromiąc Respekt Halinów 14-3. Całe rozgrywki Ligi Zimowej nasi chłopcy zakończyli z kompletem siedmiu zwycięstw i bilansem bramek 74-10.