Eryk Wnorowski i Filip Kępisty, zawodnicy MKS-u Piaseczno, grający w naszym klubie w roczniku 2003, prowadzonym przez trenerów Daniela Barcickiego i Adriana Szewczyka, zostali powołani na konsultację szkoleniową reprezentacji Mazowsza.

 

Zgrupowanie rozpocznie się 10 kwietnia o godzinie 13.00 w Bemowskim Ośrodku Piłki Nożnej przy ulicy Obrońców Tobruku 11 w Warszawie. Dzień później kadra rozegra w Miętnem mecz z reprezentacją Lubelskiego ZPN.

 

Gratulujemy!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction