Aż trzech zawodników MKS-u Piaseczno z rocznika 2004 zostało powołanych na mecz kadry Mazowsza U-14 z reprezentacją Warmińsko-Mazurskiego ZPN. Wyróżnieni zostali: Rafał Stańkowski, Stanisław Ubermanowicz i Cezary Pruszczyk.

 

Spotkanie, rozgrywane w ramach turnieju drużyn wojewódzkich o Puchar im. Kazimierza Górskiego, odbędzie się 26 kwietnia (czwartek) w Iławie. Samo zgrupowanie przed meczem rozpocznie się zaś dzień wcześniej, 25 kwietnia (środa) o godzinie 12.00 w Bemowskim Ośrodku Piłki Nożnej przy ul. Obrońców Tobruku 11 w Warszawie.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction