Sebastian Dziewański, szkoleniowiec MKS-u Piaseczno, pracujący w naszym klubie z drugą drużyną rocznika 2009, a także w filii biało-niebieskich w Józefosławiu, odbył trenerski staż u Michała Probierza, prowadzącego ekstraklasową Cracovię.

- Podczas krótkiego stażu miałem możliwość obserwowania zajęć zarówno pierwszego zespołu, jak i grup młodzieżowych. Zapoznałem się także ze strukturą klubowej akademii oraz uczestniczyłem w prezentacjach, przygotowanych przez trenera Michała Probierza. Super doświadczenie – powiedział popularny „Dziewan”.

Jeszcze przed końcem sezonu Sebastian Dziewański uda się na kolejny staż, tym razem do Zagłębia Lubin.