Sebastian Dziewański, szkoleniowiec MKS-u Piaseczno, pracujący w naszym klubie z drugą drużyną rocznika 2009, a także w filii biało-niebieskich w Józefosławiu, odbył trenerski staż u Michała Probierza, prowadzącego ekstraklasową Cracovię.

 

- Podczas krótkiego stażu miałem możliwość obserwowania zajęć zarówno pierwszego zespołu, jak i grup młodzieżowych. Zapoznałem się także ze strukturą klubowej akademii oraz uczestniczyłem w prezentacjach, przygotowanych przez trenera Michała Probierza. Super doświadczenie – powiedział popularny „Dziewan”.

 

Jeszcze przed końcem sezonu Sebastian Dziewański uda się na kolejny staż, tym razem do Zagłębia Lubin.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction