MKS II Piaseczno, prowadzony przez trenera Jacka Traczyka, zremisował bezbramkowo z liderem I Okręgowej Ligi Trampkarzy (rocznik 2003), Unią Boryszew.

 

Spotkanie rozpoczęło się obiecująco. W 2. minucie Damian Młoźniak kapitalnym zagraniem wypatrzył wchodzącego prawą stroną w pole karne Mikołaja Depkę, zawodnik Piaseczna próbował zaskoczyć rywala uderzeniem w krótki róg, ale trafił jedynie w boczną siatkę.

 

Niespełna kwadrans później dobrą okazję do strzelenia gola mieli przyjezdni. Po dośrodkowaniu Unii z rzutu rożnego z prawej strony boiska piłka trafiła na przedpole do kapitana zespołu, Kacpra Stencla, ale jego potężne uderzenie przyjął na ciało jeden z defensorów MKS-u.

 

W 39. minucie bliski otworzenia wyniku był Mikołaj Depka, po strzale którego Michał Połeć popełnił poważny błąd, wypuszczając piłkę z rąk, ale – niestety dla gospodarzy – futbolówka przeszła obok bramki.

 

To było tyle, jeżeli chodzi o groźne okazje biało-niebieskich. Przyjezdni także nie imponowali grą, choć potrafili dwukrotnie przerwać boiskowy marazm, wychodząc z akcjami, które pachniały golem. W 57. minucie groźnie z dystansu uderzał Patryk Olejniczak, ale futbolówka odbiła się od nogi któregoś z obrońców MKS-u i wyszła na rzut rożny, zaś w 69. minucie, po niezłym rajdzie Stencla lewą stroną boiska, wprowadzony po przerwie Patryk Rygacki uderzył nad poprzeczką.

 

Po trzech rozegranych spotkaniach MKS II ma na koncie cztery punkty i plasuje się na 5. miejscu w ligowej tabeli.

 

22 kwietnia 2018

I Okręgowa Liga Trampkarzy (rocznik 2003) – 5. kolejka

MKS II Piaseczno 0 – 0 Unia Boryszew

Skład: Szewc – Turczyn, Olesiejuk, Należyty, Niski – Woźniak, Niedziela, Matejek, Młoźniak, Depka – Pietruczuk

Ponadto zagrali: Zulczyk, Lubański, Skwarek

Kary: Matejek, Olesiejuk (Piaseczno II – po dwie minuty)

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction