Reprezentacja Mazowsza U-14, prowadzona przez trenera Marcina Korkucia, wygrała w Iławie 2-0 z kadrą Warmińsko-Mazurskiego ZPN. Spotkanie było rozgrywane w ramach rozgrywek drużyn wojewódzkich o Puchar im. Kazimierza Górskiego. Drobną cegiełkę do tego triumfu dołożył gracz Piaseczna, Stanisław Ubermanowicz.

 

Popularny „Uber”, który niedawno zadebiutował w kadrze Mazowsza w towarzyskim spotkaniu z Lubelskim ZPN, tym razem dostał szansę występu w spotkaniu o punkty. Zawodnik, grający na co dzień w MKS-ie pod opieką trenera Łukasza Kasztankiewicza, wszedł na boisko na ostatnie pięć minut, zmieniając Wiktora Kożuchowskiego. Ubermanowicz zagrał trochę nietypowo, bo na prawej obronie. W ciągu tych kilku minut zaliczył jeden obiór, miał jeden wygrany pojedynek główkowy, a także jedno niedokładne przyjęcie piłki, po którym Warmińsko-Mazurski ZPN miał aut.

 

Spotkanie, rozgrywane na głównej płycie stadionu Jezioraka Iława, zakończyło się zwycięstwem Mazowsza 2-0. Gole na wagę trzech punktów strzelili Mateusz Kowalczyk z Dolcanu Ząbki i Patryk Romanowski z Escoli.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction