Trzydzieści dwie drużyny z dwóch roczników, trzy dni grania, a wszystko w otoczce rodem z mistrzostw świata. W dniach 1-3 czerwca na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbędzie się minimundial, współfinansowany ze środków z budżetu obywatelskiego.

 

W zmaganiach będzie uczestniczyło po szesnaście zespołów z roczników 2007 i 2008. Do każdej z drużyn zostanie przypisane odpowiednie państwo spośród reprezentacji, biorących udział w MŚ 2018 w Rosji. Na piaseczyńskim boisku będziemy więc oglądali miniwersje rywalizacji np. Polski z Hiszpanią lub Brazylii z Niemcami.

 

Impreza, choć rozpocznie się w Dzień Dziecka, a przeciągnie się także na normalny weekend ligowy, już teraz przyciąga mnóstwo uwagi. Nic dziwnego, bo tak wielkiego wydarzenia piłkarskiego jeszcze w MKS-ie nie było. Już teraz zapraszamy zatem do pojawienia się w dniach 1-3 czerwca na stadionie i gorącego wspierania wszystkich uczestników zmagań!

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction