Trzydzieści dwie drużyny z dwóch roczników, trzy dni grania, a wszystko w otoczce rodem z mistrzostw świata. W dniach 1-3 czerwca na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbędzie się minimundial, współfinansowany ze środków z budżetu obywatelskiego.

W zmaganiach będzie uczestniczyło po szesnaście zespołów z roczników 2007 i 2008. Do każdej z drużyn zostanie przypisane odpowiednie państwo spośród reprezentacji, biorących udział w MŚ 2018 w Rosji. Na piaseczyńskim boisku będziemy więc oglądali miniwersje rywalizacji np. Polski z Hiszpanią lub Brazylii z Niemcami.

Impreza, choć rozpocznie się w Dzień Dziecka, a przeciągnie się także na normalny weekend ligowy, już teraz przyciąga mnóstwo uwagi. Nic dziwnego, bo tak wielkiego wydarzenia piłkarskiego jeszcze w MKS-ie nie było. Już teraz zapraszamy zatem do pojawienia się w dniach 1-3 czerwca na stadionie i gorącego wspierania wszystkich uczestników zmagań!