W coraz trudniejszej sytuacji są zawodnicy MKS-u Piaseczno, grający w Ekstralidze Juniorów (rocznik '99/2000). Biało-niebiescy przegrali w niedzielę (13 maja) kolejny mecz i w tej chwili plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli.

 

Spotkanie z Escolą, która póki co idzie przez rozgrywki jak burza, nie mając na koncie ani jednej porażki, rozpoczęło się po myśli biało-niebieskich. W 22. minucie Kęciek odebrał piłkę jednemu z defensorów w okolicach pola karnego gości, futbolówka po strzale MKS-u odbiła się od nóg któregoś z obrońców i trafiła do stojącego bliżej lewego słupka Deperasińskiego, a ten mocnym uderzeniem w krótki róg dał prowadzenie ekipie z Piaseczna.

 

Gospodarze cieszyli się z korzystnego wyniku jedynie przez osiem minut. Po precyzyjnym dośrodkowaniu Escoli po stałym fragmencie gry, nieupilnowany Bartosz Michalik doprowadził do wyrównania precyzyjną główką przy prawym słupku.

 

W 34. minucie przyjezdni wyszli na prowadzenie. Znakomicie dysponowany tego dnia Tomasz Andrzejewski dostał podanie na lewą stronę pola karnego, zszedł na prawą nogę i pewnym uderzeniem w długi róg trafił na 1-2.

 

Zawodnicy Escoli złapali wiatr w żagle i próbowali iść za ciosem, ale doskonale w bramce MKS-u spisywał się Konrad Drązikowski, który w kilku sytuacjach popisywał się wręcz niesamowitymi interwencjami, zatrzymując „setki” Titasa Milasiusa i Tomasza Andrzejewskiego.

 

W 50. minucie stołeczni znaleźli jednak sposób, by po raz trzeci pokonać golkipera Piaseczna. Filip Karkowski dostał podanie na prawą stronę pola karnego, zwiódł jednego z naszych obrońców i mierzonym uderzeniem w długi róg nie dał „Drązikowi” żadnych szans.

 

Gospodarze nie zamierzali jednak odpuszczać i cztery minuty później złapali kontakt z ekipą trenera Marka Brzozowskiego. Krystian Dudzicki świetnie dośrodkował z rzutu rożnego z prawej strony boiska w pole karne gości, a Erwin Grzybiak mocną główką w prawy róg trafił na 2-3.

 

To było jednak wszystko, na co tego dnia stać było MKS. W 69. minucie, po wrzutce Escoli z lewej strony boiska, Krzysztof Szynke podwyższył na 2-4, a kwadrans przed końcem spotkania wynik meczu na 2-5 ustalił Andrzejewski, który wyprzedził obrońcę Piaseczna, zwodem do lewej „położył” Konrada Drązikowskiego, a następnie zakończył akcję pewnym strzałem „do pustaka”.

 

13 maja 2018

Ekstraliga Juniorów (rocznik '99/2000) – 9. kolejka

MKS Piaseczno 2- 5 Escola Varsovia

Bramki: 22' Deperasiński, 54' Grzybiak – 30' Michalik, 34', 76' Andrzejewski, 50' Karkowski, 69' Szynke

Skład: Drązikowski – K.Szymański, R.Kurant, Gieleciński, K.Dudzicki – Deperasiński (76' Szewc), Maicki (70' Ciborski), Morawski (46' Cetra), Sujak, Grzybiak – Kęciek

Żółta kartka: Maicki (Piaseczno)

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction