Trzech zawodników MKS-u Piaseczno z rocznika 2004 zostało powołanych do kadry Mazowsza na mecz z reprezentacją Łódzkiego ZPN, rozgrywany w ramach turnieju kadr wojewódzkich o Puchar im. Kazimierza Górskiego. Selekcjoner wyróżnił Rafała Stańkowskiego, Stanisława Ubermanowicza i Cezarego Pruszczyka.

 

Spotkanie reprezentacji Mazowsza U-14 z Łodzią odbędzie się 24 maja (czwartek) w Ząbkach. Początek zgrupowania – dzień wcześniej o godzinie 13.00 w Bemowskim Ośrodku Piłki Nożnej przy ulicy Obrońców Tobruku 11.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction