Doskonała zabawa, atmosfera piłkarskiego święta, a przy tym zacięta rywalizacja o każdy metr boiska. Od 1 czerwca na Stadionie Miejskim w Piasecznie trwa współfinansowany ze środków z Budżetu Obywatelskiego minimundial – turniej, jakiego w naszej gminie jeszcze nie było! O tytuł najlepszej walczą 32 drużyny z dwóch roczników.

 

FAZA GRUPOWA

 

ROCZNIK 2007

 

GRUPA A:

 

1) Rosja (MKS Piaseczno) – Urugwaj (Olimpia Warszawa) 5-3

Bramki: Mateusz Śmiechowski, Mateusz Łokietek, Szymon Berko-Haas, Tomasz Markowicz, gol samobójczy – Adam Olczak, Karol Bolek, Maciej Grabowski

 

2) Portugalia (KS Raszyn) – Hiszpania (UKS Nowa Iwiczna) 8-3

Bramki: 2x Jakub Zientara, 2x Antoni Cichosz, Przemysław Radoliński, Jakub Krakowiak, Szymon Skarżyński, Kajetan Majewski – Jakub Zientała, Adam Cieszkowski, Jędrzej Adamczyk

 

3) Rosja (MKS Piaseczno) – Portugalia (KS Raszyn) 4-5

Bramki: 2x Szymon Berko-Haas, Tomasz Markowicz, Dominik Witek – 3x Przemysław Radoliński, 2x Szymon Skarżyński

 

4) Urugwaj (Olimpia Warszawa) – Hiszpania (UKS Nowa Iwiczna) 6-0

Bramki: 2x Wiktor Karaś, Maksymilian Zarzycki, Fabian Pawlak, Karol Bolek, Oliwier Kuligowski

 

5) Rosja (MKS Piaseczno) – Hiszpania (UKS Nowa Iwiczna) 8-3

Bramki: 3x Mateusz Śmiechowski, 2x Tomasz Markowicz, 2x Dominik Witek, Mikołaj Szafirowicz – 2x Jędrzej Adamczyk, Oskar Supierz

 

6) Urugwaj (Olimpia Warszawa) – Portugalia (KS Raszyn) 4-2

Bramki: 2x Wiktor Karaś, Karol Bolek, Oliwier Kuligowski – 2x Kajetan Majewski

 

TABELA GRUPY A (o ostatecznym kształcie decydowała tzw. mała tabela pomiędzy Rosją, Urugwajem a Portugalią)

 

1. ROSJA

2. URUGWAJ

3. PORTUGALIA

4. HISZPANIA

 

GRUPA B:

 

1) Francja (Drukarz Warszawa) – Argentyna (Mazur Radzymin) 5-2

Bramki: 2x Tymoteusz Benhard, Miłosz Benhard, Kamil Stachura, Karol Gorzędowski – Filip Piętosa, Aleks Siedlecki

 

2) Islandia (Delta Warszawa) – Brazylia (UKS Rakovia) 5-3

Bramki: 2x Bright Ede, 2x Matwiej Bahno, Asei-Dantoni Myles – Konrad Miciński, Jakub Szulakowski, Dawid Skowera

 

3) Francja (Drukarz Warszawa) – Islandia (Delta Warszawa) 4-4

Bramki: Karol Gorzędowski, Tymoteusz Benhard, Maksymilian Nawara, Mikołaj Gorzędowski – 3x Jakub Mirecki, Matwiej Bahno

 

4) Argentyna (Mazur Radzymin) – Brazylia (UKS Rakovia) 7-2

Bramki: 2x Filip Piętosa, 2x Piotr Lisiecki, Igor Dębek, Mikołaj Lechowski, Dawid Lechowski – Konrad Mieciński, Adam Brudkowski

 

5) Francja (Drukarz Warszawa) – Brazylia (UKS Rakovia) 9-0

Bramki: 2x Tymoteusz Benhard, 2x Mikołaj Gorzędowski, Karol Piotrak, Franciszek Giderewicz, Kamil Stachura, Tymoteusz Dworzyński, Miłosz Benhard

 

6) Argentyna (Mazur Radzymin) – Islandia (Delta Warszawa) 3-1

Bramki: Aleks Siedlecki, Kacper Wujakowski, Dawid Lechowski – Antoni Czwartosz

 

TABELA GRUPY B:

 

1. FRANCJA

2. ARGENTYNA

3. ISLANDIA

4. BRAZYLIA

 

GRUPA C:

 

1) Szwajcaria (Kosa Konstancin) – Niemcy (Józefovia Józefów) 3-1

Bramki: Oskar Ptak, Sebastian Mordzelewski, Filip Ciara – Witold Pogorzelski

 

2) Meksyk (SEMP Warszawa) – Szwecja (AP Sokołów Podlaski) 5-5

Bramki: Kacper Żółtkiewicz, Henryk Chmurzyński, Stanisław Lutyk, Karol Kraus-Piechnik, gol samobójczy – 4x Jakub Kurkus, Bartosz Pogorzelski

 

3) Szwajcaria (Kosa Konstancin) – Meksyk (SEMP Warszawa) 3-0

Bramki: 2x Filip Ciara, Bartosz Trzewik

 

4) Niemcy (Józefovia Józefów) – Szwecja (AP Sokołów Podlaski) 12-1

Bramki: 6x Witold Pogorzelski, 2x Antoni Sawka, Maksymilian Arendarski, Michael Bruce, Dawid Rejf, Adrian Makowski – Arkadiusz Paćko

 

5) Szwajcaria (Kosa Konstancin) – Szwecja (AP Sokołów Podlaski) 3-3

Bramki: 2x Oskar Ptak, Sebastian Mordzelewski – 2x Bartosz Pogorzelski, Jakub Kurkus

 

6) Niemcy (Józefovia Józefów) – Meksyk (SEMP Warszawa) 2-3

Bramki: 2x Witold Pogorzelski – 2x Radosław Parzęcki, Bartłomiej Gawlas

 

TABELA GRUPY C:

 

1. SZWAJCARIA

2. MEKSYK

3. NIEMCY

4. SZWECJA

 

GRUPA D:

 

1) Belgia (Legia Soccer Schools) – Anglia (MOSiR Mińsk Mazowiecki) 9-0

Bramki: 3x Bartłomiej Pieczyński, 3x Borys Klimczuk, 2x Szymon Troszczyński, Oskar Banasiak

 

2) Polska (Burza Pilawa) – Kolumbia (Pilica Białobrzegi) 0-8

Bramki: 4x Stanisław Kapłon, Patryk Tarnowski, Szymon Kwiatkowski, Adrian Kamiński, Kacper Bartosiewicz

 

3) Belgia (Legia Soccer Schools) – Polska (Burza Pilawa) 5-1

Bramki: 2x Szymon Troszczyński, 2x Adam Kurowski, Błażej Pieczyński – Stanisław Pałasz

 

4) Anglia (MOSiR Mińsk Mazowiecki) – Kolumbia (Pilica Białobrzegi) 4-8

Bramki: 2x Jakub Kotek, Szymon Gójski, Kacper Araźny – 2x Stanisław Kapłon, 2x Adrian Kamiński, Jan Chądzyński, Michał Kudlak, Dominik Bienias, Stanisław Nowicki

 

5) Belgia (Legia Soccer Schools) – Kolumbia (Pilica Białobrzegi) 1-3

Bramki: Błażej Pieczyński – Stanisław Kapłon, Adrian Kamiński, gol samobójczy

 

6) Anglia (MOSiR Mińsk Mazowiecki) – Polska (Burza Pilawa) 5-3

Bramki: 2x Szymon Gójski, 2x Eryk Kujawski, Bartosz Stępień – Bartłomiej Gawryś, Stanisław Pałasz, Damian Kwiatkowski

 

TABELA GRUPY D:

 

1. KOLUMBIA

2. BELGIA

3. ANGLIA

4. POLSKA

 

*********************



ROCZNIK 2008:

 

GRUPA E:

1) Rosja (Korona Góra Kalwaria) – Urugwaj (Olimpia Warszawa) 4-0

Bramki: 2x Igor Maciąg, Rafał Gostkowski, Kacper Grudziński

 

2) Portugalia (FC Komorów) – Hiszpania (MKS II Piaseczno) 8-2

Bramki: 3x Igor Michalczyk, 2x Jakub Kiersnowski, Jakub Jóźwik, Michał Zaworszczyński, Aleks Dworak – Dawid Wojas, Marcel Falewicz

 

3) Hiszpania (MKS II Piaseczno) – Urugwaj (Olimpia Warszawa) 6-8

Bramki: 5x Kacper Zaręba, Igor Bielecki – 2x Artur Kosim, Wiktor Gajda, Adrian Jemielity, Dawid Jemielity, Szymon Wysocki, Rafał Spiżyński, Cyprian Szafrański

 

4) Rosja (Korona Góra Kalwaria) – Portugalia (FC Komorów) 3-3

Bramki: 2x Kacper Grudziński, Igor Maciąg – Igor Michalczyk, Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera

 

5) Rosja (Korona Góra Kalwaria) – Hiszpania (MKS II Piaseczno) 3-3

Bramki: 2x Kacper Grudziński, Rafał Gostkowski – 2x Mateusz Pyzel, Dawid Wojas

 

6) Urugwaj (Olimpia Warszawa) – Portugalia (FC Komorów) 1-9

Bramki: Szymon Wysocki – 3x Igor Michalczyk, Sebastian Świątek, gol samobójczy, Mikołaj Grubek, Jakub Jóźwik, Jakub Kubera, Michał Zawarczyński

 

TABELAGRUPY E:

 

1. PORTUGALIA

2. ROSJA

3. URUGWAJ

4. HISZPANIA

 

GRUPA F:

 

1) Francja (Drukarz Warszawa) – Argentyna (Klub Snu Warszawa) 3-5

Bramki: 2x Jakub Woźnica, Miłosz Czaja – 5x Tomasz Paudyna

 

2) Islandia (Delta Warszawa) – Brazylia (MKS III Piaseczno) 6-2

Bramki: 2x Maciej Łatka, Tymoteusz Dębski, Tymon Urbanek, Kajetan Kulmiński, gol samobójczy – Nikodem Dąbrowski, Kacper Duchnowski

 

3) Francja (Drukarz Warszawa) – Islandia (Delta Warszawa) 2-4

Bramki: Mikołaj Wierniuk, Jakub Woźnica – Kajetan Kulmiński, Wojciech Palicki, Adam Leśniak, Tymoteusz Urbanek

 

4) Argentyna (Klub Snu Warszawa) – Brazylia (MKS III Piaseczno) 4-1

Bramki: 2x Tomasz Paudyna, Witold Dębecki, Karol Marynowski – Szymon Turczyn

 

5) Francja (Drukarz Warszawa) – Brazylia (MKS III Piaseczno) 1-6

Bramki: Mateusz Walawko – 2x Szymon Turczyn, Jakub Sujak, Jakub Dubiński, Nikodem Dąbrowski, Mateusz Pająk

 

6) Argentyna (Klub Snu Warszawa) – Islandia (Delta Warszawa) 1-2

Bramki: Karol Marynowski – Tymon Urbanek, Wojciech Palicki

 

TABELA GRUPY F (Brazylia brała udział w turnieju poza konkurencją, wszystkie jej wyniki są weryfikowane na walkowery na korzyść rywali):

 

1. ISLANDIA

2. ARGENTYNA

3. FRANCJA

4. BRAZYLIA

 

GRUPA G:

 

1) Szwajcaria (Perła Złotokłos) – Niemcy (Energia Kozienice) 8-1

Bramki: 3x Bartosz Maciejak, 2x Robert Strójwąs, Igor Olszewski, Antoni Trzaska, Antoni Celejewski – Kacper Pawlak

 

2) Szwecja (AP Sokołów Podlaski) – Meksyk (UKS Lesznowola) 16-0

Bramki: 6x Jakub Chmiel, 4x Mikołaj Izdebski, 3x Jakub Remiszewski, Tomasz Kondracki

 

3) Szwajcaria (Perła Złotokłos) – Meksyk (UKS Lesznowola) 10-1

Bramki: 3x Antoni Celejewski, 2x Bartosz Maciejak, 2x Antoni Trzaska, Mateusz Wolniak, Robert Strójwąs, gol samobójczy – Mikołaj Fergiński

 

4) Niemcy (Energia Kozienice) – Szwecja (AP Sokołów Podlaski) 0-6

Bramki: 3x Kacper Plichta, Jakub Wojtczuk, Mikołaj Izdebski, Jakub Remiszewski

 

5) Szwajcaria (Perła Złotokłos) – Szwecja (AP Sokołów Podlaski) 1-6

Bramki: Antoni Trzaska – 4x Tomasz Kondracki, 2x Mikołaj Izdebski

 

6) Niemcy (Energia Kozienice) – Meksyk (UKS Lesznowola) 5-0

Bramki: 3x Kacper Pawlak, Artur Gugała, Bartek Ośka

 

TABELA GRUPY G:

 

1. SZWECJA

2. SZWAJCARIA

3. NIEMCY

4. MEKSYK

 

GRUPA H:

 

1) Polska (MKS Piaseczno) – Kolumbia (UKS 141 Warszawa) 2-2

Bramki: 2x Bogdan Lebezun – Bartosz Ziencik, Jakub Cybulski

 

2) Belgia (Legia Soccer Schools) – Anglia (MOSiR Mińsk Mazowiecki) 2-4

Bramki: Franciszek Woronko, Michał Budzikowski – Dawid Kalinowski, Adrian Dobrodziej, Igor Przyborowski, Piotr Proczka

 

3) Belgia (Legia Soccer Schools) – Polska (MKS Piaseczno) 3-6

Bramki: 2x Franciszek Woronko, Michał Budzikowski – 3x Stanisław Gulbiński, Jan Huczek, Filip Kowalski, Bartosz Kabała

 

4) Anglia (MOSiR Mińsk Mazowiecki) – Kolumbia (UKS 141 Warszawa) 2-1

Bramki: Piotr Proczka, Adrian Dobrodziej – Jakub Cybulski

 

5) Belgia (Legia Soccer Schools) – Kolumbia (UKS 141 Warszawa) 2-2

Bramki: Franciszek Woronko, Bartosz Cytryński – Bartosz Ziencik, Franciszek Banasiak

 

6) Anglia (MOSiR Mińsk Mazowiecki) – Polska (MKS Piaseczno) 4-2

Bramki: 4x Piotr Proczka – Paweł Miszta, Bogdan Lebezun

 

TABELA GRUPY H:

 

1. ANGLIA

2. POLSKA

3. KOLUMBIA

4. BELGIA

 

*******************************************



Po fazie grupowej wszystkie zespoły wychodziły do ćwierćfinałów. Drużyny z miejsc 1-2 grają w ścieżce mistrzowskiej, walcząc o medale, zaś drużyny z miejsc 3-4 rywalizują w dolnej części drabinki, o miejsca 9-16.

 

ROCZNIK 2007 – ŚCIEŻKA MISTRZOWSKA 1-8

 

1) Rosja (MKS Piaseczno) – Argentyna (Mazur Radzymin) 2-5

Bramki: Dominik Witek, Jakub Cieślak – 3x Filip Piętosa, Mikołaj Lechowski, Igor Dębek

 

2) Francja (Drukarz Warszawa) – Belgia (Legia Soccer Schools) 4-1

Bramki: Kamil Stachura, Mikołaj Gorzędowski, Karol Gorzędowski, Tymek Benhard – Błażej Pieczyński

 

3) Szwajcaria (Kosa Konstancin) – Urugwaj (Olimpia Warszawa) 3-0

Bramki: 2x Bartosz Trzeciak, Filip Ciara

 

4) Kolumbia (Pilica Białobrzegi) – Meksyk (SEMP Warszawa) 4-3

Bramki: 2x Antoni Niewiadomski, 2x Stanisław Kapłon – 3x Kacper Żółkiewicz

 

ROCZNIK 2007 – ŚCIEŻKA DOLNA 9-16

 

1) Portugalia (KS Raszyn) – Polska (Burza Pilawa) 6-5

Bramki: 3x Antoni Cichosz, 2x Przemysław Radoliński, Bartosz Bąkiewicz – 3x Bartłomiej Gawryś, Kacper Chodkiewicz, Artur Mucha

 

2) Islandia (Delta Warszawa) – Szwecja (AP Sokołów Podlaski) 14-0

Bramki: 3x Karol Lah, 3x Krzysztof Kuczek, 2x Jakub Drohomirecki, 2x Antoni Czwartosz, Asei-Dantoni Myles, Adam Mucha, Adam Sochocki, Matwiej Bahno

 

3) Niemcy (Józefovia Józefów) – Hiszpania (UKS Nowa Iwiczna) 7-0

Bramki: 2x Adam Makowski, Maks Arendarski, Michael Bruce, Antoni Sawka, Jakub Sierakowski, Witek Pogorzelski

 

4) Anglia (MOSiR Mińsk Mazowiecki) – Brazylia (UKS Rakovia) 1-7

Bramki: Szymon Gójski – 3x Adam Brudkowski, Dawid Skowera, gol samobójczy, Jakub Goć, Piotr Grodecki

 

********************************



ROCZNIK 2008 – ŚCIEŻKA MISTRZOWSKA 1-8

 

1) Portugalia (FC Komorów) – Szwajcaria (Perła Złotokłos) 4-7

Bramki: Sebastian Świątek, Aleks Dworak, Sebastian Wasilewski, Michał Zabarczyński – 5x Antoni Celejewski, Bartosz Maciejak, Igor Olszewski

 

2) Islandia (Delta Warszawa) – Polska (MKS Piaseczno) 5-1

Bramki: 2x Adam Leśniak, gol samobójczy, Patryk Łopong, Tymek Urbanek – Stanisław Gulbiński

 

3) Szwecja (AP Sokołów Podlaski) – Argentyna (Klub Snu Warszawa) 5-2

Bramki: 3x Tomasz Kondracki, Oliwier Banaszczuk, Kacper Plichta – Karol Marynowski, Tomasz Wyborski

 

4) Anglia (MOSiR Mińsk Mazowiecki) – Rosja (Korona Góra Kalwaria) 5-3

Bramki: 2x Piotr Proczka, Wiktor Seroczyński, Dawid Kalinowski, Maciej Drożdż – Rafał Gostkowski, Kacper Borowski, Oskar Kuczyński

 

ROCZNIK 2008 – ŚCIEŻKA DOLNA 9-16

 

1) Urugwaj (Olimpia Warszawa) – Brazylia (MKS III Piaseczno) 1-10/ walkower 3-0

Bramki: Filip Baniak – 3x Jakub Sujak, 3x Nikodem Dąbrowski, 3x Kacper Duchnowski, Leon Zawadzki

 

2) Francja (Drukarz Warszawa) – Belgia (Legia Soccer Schools) 11-2

Bramki: 2x Mikołaj Wierniuk, 2x Dominik Trzciński, 2x Oliwier Przybylski, 2x Łukasz Miziak, Jakub Woźnica, Igor Milewski, Jan Grabski – Franciszek Woronko, Bartosz Cytryński

 

3) Niemcy (Energia Kozienice) – Hiszpania (MKS II Piaseczno) 2-0

Bramki: 2x Patryk Marchewka

 

4) Kolumbia (UKS 141 Warszawa) – Meksyk (UKS Lesznowola) 3-1

Bramki: 3x Franciszek Banasiak – Michał Tolko

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction