MKS Piaseczno zyskał fana w dalekiej Italii. Został nim Andrea Nani, znany w Europie kolekcjoner pamiątek piłkarskich, którego pokaźny zbiór wzbogacił się niedawno o szalik naszego klubu.

- Moim rodzinnym miastem jest Piacenza. W lokalnym dialekcie wymawia się to: [piaseinca], co brzmi bardzo podobnie do Piaseczna. Kolekcjonuję szaliki klubów z całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem zespołów z niższych lig – powiedział Nani.

Szalik MKS-u Piaseczno, wysłany przez biało-niebieskich w ramach prezentu, dotarł w ubiegłym tygodniu do Włoch.

- Na moim facebookowym fanpage'u Annandale Football Scarves możecie znaleźć około 1700 zdjęć, ale myślę, że cała kolekcja liczy ponad 2000 sztuk – zakończył Nani.

Cieszymy się, że wśród nich jest również szalik naszego klubu!