Krzysztof Riedel, były zawodnik Piaseczna, coraz śmielej poczyna sobie w... modelingu. 24-latek, który grał w naszym klubie pod okiem trenera Daniela Barcickiego, został niedawno III Wicemisterem Ziemi Łódzkiej, a ponadto zgarnął nagrodę dla Najsympatyczniejszego Mistera 2018.

 

- Futbol odpuściłem sobie już całkowicie, od kilku lat w ogóle nie gram w piłkę. Mniej więcej od roku próbuję swych sił w modelingu, staram się łapać na jakieś sesje zdjęciowe itp. W wyborach Mistera startowałem w Łodzi, bo... nie zdążyłem na casting do Warszawy i organizatorzy powiedzieli mi, żebym zgłosił się właśnie tam – powiedział były gracz MKS-u.

 

Riedel nie jest pierwszym zawodnikiem Piaseczna, który postawił na modeling. Na wybiegach doskonale radzi sobie także były bramkarz biało-niebieskich, Janek Barański, który dwa lata temu trafił nawet na okładkę... południowokoreańskiego magazynu lifestyle'owego „Luel”.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction