MKS Piaseczno ogłasza nabór uzupełniający do roczników 2007, 2008, 2009 i młodszych. Początkującym piłkarzom zapewniamy: wykwalifikowaną kadrę trenerską, znakomitą bazę treningową, zajęcia w największym klubie w powiecie, system oparty o najlepsze europejskie wzorce pracy z młodzieżą oraz perspektywę utworzenia klas sportowych.

 

Po więcej informacji można zgłaszać się do trenerów: Karola Kocyka (tel. 505 022 847, rocznik 2007), Jarosława Ludwiniaka (tel. 501 169 543, rocznik 2008 oraz rocznik 2010 i młodsze) oraz Romana Świerlikowskiego (tel. 516 290 476, rocznik 2009), a także na klubowy adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction