MKS Piaseczno ogłasza nabór uzupełniający do roczników 2007, 2008, 2009 i młodszych. Początkującym piłkarzom zapewniamy: wykwalifikowaną kadrę trenerską, znakomitą bazę treningową, zajęcia w największym klubie w powiecie, system oparty o najlepsze europejskie wzorce pracy z młodzieżą oraz perspektywę utworzenia klas sportowych.

Po więcej informacji można zgłaszać się do trenerów: Karola Kocyka (tel. 505 022 847, rocznik 2007), Jarosława Ludwiniaka (tel. 501 169 543, rocznik 2008 oraz rocznik 2010 i młodsze) oraz Romana Świerlikowskiego (tel. 516 290 476, rocznik 2009), a także na klubowy adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.