ROCZNIK 2006 II

 

TRENERZY - MARIUSZ ARAK I PAWEŁ DUDEK

2006 arak


Kalendarz - Kalendarz

26 Mecze

26 sobota, 19.05.2018 11:00 h GKS POGOŃ GRODZISK MAZ. GKS POGOŃ GRODZISK MAZ. - GKS POGOŃ GRODZISK MAZ. KS ENERGIA KOZIENICE 1-0thumbs_down.png 
22 sobota, 19.05.2018 11:00 h RKS OKĘCIE RKS OKĘCIE - RKS OKĘCIE TUR JAKTORÓW 3-1thumbs_up.png 
22 sobota, 19.05.2018 11:00 h GKS ŚWIT WARSZAWA GKS  ŚWIT WARSZAWA - GKS  ŚWIT WARSZAWA LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC 1-1draw.png 
22 sobota, 19.05.2018 12:00 h FC LESZNOWOLA FC LESZNOWOLA - FC LESZNOWOLA MKS PIASECZNO II 0-2thumbs_down.png 
22 sobota, 19.05.2018 14:00 h GLKS NADARZYN GLKS NADARZYN - GLKS NADARZYN KP AMT ANPREL NOWA WIEŚ 3-3draw.png 
22 sobota, 19.05.2018 14:00 h UKS SIEKIERKI UKS SIEKIERKI - UKS SIEKIERKI KS NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE 3-1thumbs_up.png 
26 sobota, 19.05.2018 16:00 h GKS WILGA GARWOLIN GKS WILGA GARWOLIN - GKS WILGA GARWOLIN LKS PROMNA 2-2draw.png 
26 sobota, 19.05.2018 17:00 h LKS MAZUR KARCZEW LKS MAZUR KARCZEW - LKS MAZUR KARCZEW MKS PIASECZNO 5-1thumbs_up.png 
26 niedziela, 20.05.2018 11:30 h MKS ZNICZ II PRUSZKÓW MKS ZNICZ II PRUSZKÓW - MKS ZNICZ II PRUSZKÓW KS BŁONIANKA 0-3thumbs_down.png 
26 niedziela, 20.05.2018 16:00 h GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK - GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK MKS PILICA BIAŁOBRZEGI 1-2thumbs_up.png 
22 niedziela, 20.05.2018 19:00 h GWARDIA WARSZAWA GWARDIA WARSZAWA - GWARDIA WARSZAWA KS LAURA CHYLICE 0-4thumbs_down.png 
22 niedziela, 20.05.2018 20:00 h ROZWÓJ WARSZAWA ROZWÓJ WARSZAWA - ROZWÓJ WARSZAWA KS GROM II WARSZAWA 0-1thumbs_up.png 
6 poniedziałek, 21.05.2018 20:30 h KS URSUS W-wa KS URSUS W-wa - KS URSUS W-wa MARYMONT WARSZAWA - 
6 poniedziałek, 21.05.2018 20:45 h MKS POLONIA W-wa MKS POLONIA W-wa - MKS POLONIA W-wa LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC - 
6 poniedziałek, 21.05.2018 21:00 h LEGIA WARSZAWA LEGIA WARSZAWA - LEGIA WARSZAWA MOSiR ZĄBKI - 
6 wtorek, 22.05.2018 20:15 h MKS PIASECZNO MKS PIASECZNO - MKS PIASECZNO MKS ZNICZ I PRUSZKÓW - 
6 wtorek, 22.05.2018 20:45 h KS DELTA I W-wa KS DELTA I W-wa - KS DELTA I W-wa LIGOWIEC PL - 
23 piątek, 25.05.2018 19:00 h KS LAURA CHYLICE KS LAURA CHYLICE - KS LAURA CHYLICE UKS SIEKIERKI - 
23 sobota, 26.05.2018 10:00 h TUR JAKTORÓW TUR JAKTORÓW - TUR JAKTORÓW MKS PIASECZNO II - 
27 sobota, 26.05.2018 11:00 h MKS PIASECZNO MKS PIASECZNO - MKS PIASECZNO MKS OSKAR PRZYSUCHA - 
27 sobota, 26.05.2018 11:00 h NAPRZÓD SKÓRZEC NAPRZÓD SKÓRZEC - NAPRZÓD SKÓRZEC LKS SPARTA JAZGARZEW - 
23 sobota, 26.05.2018 16:00 h KS NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE KS NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE - KS NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE ROZWÓJ WARSZAWA - 
27 sobota, 26.05.2018 17:00 h LKS PERŁA SZCZAKI-ZŁOTOKŁOS LKS PERŁA SZCZAKI-ZŁOTOKŁOS - LKS PERŁA SZCZAKI-ZŁOTOKŁOS LKS PROMNA - 
27 sobota, 26.05.2018 17:00 h KS BŁONIANKA KS BŁONIANKA - KS BŁONIANKA GKS POGOŃ GRODZISK MAZ. - 
23 sobota, 26.05.2018 18:00 h GLKS NADARZYN GLKS NADARZYN - GLKS NADARZYN FC LESZNOWOLA - 
27 niedziela, 27.05.2018 11:00 h MKS ZNICZ II PRUSZKÓW MKS ZNICZ II PRUSZKÓW - MKS ZNICZ II PRUSZKÓW GKS WILGA GARWOLIN - 

MKS na Facebooku

 

SPONSORZY

 IMG 5482

SPONSOR TECHNICZNY                                                                       

logo VITASPORT

PARTNERZY

                             

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Oranges Red

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Spotlight3

Background Color

Spotlight4

Background Color

Spotlight5

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction