Logo color MKS 2024.png

KLUB100

Dołącz do "Klub100" i Wspieraj Młodzieżowy Klub Sportowy!

Zapraszamy do wyjątkowego grona członków "Klub100" MKS Piaseczno! Jeśli chcesz wspierać rozwój młodych sportowców, to doskonała okazja, aby włączyć się w życie klubu i stać się częścią naszej społeczności.

W skrócie...

Członkiem "Klub100" może zostać każdy, kto zdecyduje się na wpłacanie minimalnej składki członkowskiej w wysokości 100 PLN miesięcznie. Istnieje również możliwość wsparcia klubu poprzez świadczenie usług o wartości co najmniej 100 PLN miesięcznie.

Klub100 - członkowie

Korzyści członkostwa

Członkostwo w "Klub100" to nie tylko wsparcie młodzieży, ale także szereg korzyści! Każdy członek ma prawo do:

• Uczestniczenia w uroczystej kolacji z Zarządem oraz zawodnikami I drużyny dwa razy w roku.

• Otrzymania oryginalnej koszulki meczowej raz w roku.

• Udziału w imprezach organizowanych przez MKS Piaseczno.

Ponadto, imię każdego członka "Klub100" zostanie umieszczone na naszej stronie internetowej w specjalnej zakładce, a jeśli wyrazisz zgodę – opublikujemy tam również Twoje zdjęcie na tle herbu klubu!

Dołączając do "Klub100", masz realny wpływ na rozwój młodzieżowego sportu w naszym regionie. Zostań częścią naszej sportowej rodziny i ciesz się wyjątkowymi przywilejami!

Wyśmienity Lunch

Postanowienia regulaminu Klubu 100 MKS Piaseczno:

1. Zgodnie ze statutem wysokość składek określa Zarząd.

2. Składka członkowska Klubu 100 to minimum 100 PLN miesięcznie. Członek Klubu 100 może wpłacać również więcej, o ile tak postanowi.

3. Członkiem Klubu 100 można zostać także poprzez świadczenie usług na rzecz klubu,  średniomiesięczna wartość usług musi wynosić minimum 100 PLN miesięcznie.

4. Członek Klubu 100 ma prawo do:

• Uczestniczenia w uroczystej kolacji wraz z Zarządem i zawodnikami I drużyny, dwa razy w roku (czerwiec i grudzień).

• Otrzymania aktualnej koszulki meczowej raz w roku.

• Uczestnictwa w imprezach organizowanych przez MKS Piaseczno.

5. Lista członków Klubu 100 będzie znajdować na stronie klubu w osobnej zakładce, wraz ze zdjęciem na tle herbu klubu (za zgodą członka).

6. Rezygnacja z członkostwa w Klubie 100 następuje na koniec kolejnego miesiąca od daty złożenia rezygnacji. Do tej daty składki są wymagalne.

7. Brak 2 opłat do Klubu 100 skutkuje unieważnieniem członkostwa w Klubie 100, jednak opłaty do tego momentu będą wymagane.

8. Posiadanie statusu członka Klubu 100 MKS nie jest równoznaczne z byciem członkiem Stowarzyszenia MKS Piaseczno (w rozumieniu statutu Stowarzyszenia).

Nie czekaj – dołącz do nas już dziś!

obraz_2024-02-15_231643161_edited.png